איכות חיים כללי

מדיטציית מיינדפולנס – את זה אתם חייבים להכיר

מדיטציית מיינדפולנס

אם יש משהו שלא נוכל להתעלם ממנו בעידן שבו אנחנו חיים, זה שלמעשה החיים שלנו מלאים במתחים. אנחנו מנסים להגיע כמה שיותר גבוה במשרות השונות בעבודה, להיות הורים טובים וגם להיות מקושרים בכל רגע נתון לכל מה שקורה בחדשות. לכן ברור מדוע כל ההתנהלות הזאת מובילה ללחץ, מה שגורם לנו לתהות האם יש דרך שתעזור לנו להירגע. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם תוהים מה תוכלו לעשות בנידון? אם כך, מדיטציה בשיטת מיינדפולנס היא אופציה שכדאי לכם להכיר. מדיטציית מיינדפולנס תעזור לכם להתייחס למה שקורה עכשיו, בלי להיות מוטרדים מכל מה שלא נמצא בשליטה שלכם, רחוק או בעתיד, אז למה שלא תלמדו זאת עוד היום?

כיצד מדיטציית מיינדפולנס יכולה לתרום לנו?

מדיטציה בשיטת מיינדפולנס יכולה לעזור לכל אחד מאיתנו ברמות שונות,כמו:

  • שחרור ממתח ולחץ
  • פיתוח של תחושת שלווה עמוקה יותר
  • תחושת חופש
  • בהירות מחשבתית
  • ערנות ודיוק
  • החלטות טובות יותר שנוכל לקבל ועוד

לכן, אם גם אתם מאמינים שאתם יכולים לחיות את החיים שלכם אחרת ושאין טעם בכל המתח הזה, מדיטציית מיינדפולנס זה כל מה שעליכם לעשות. זה לא גורל להיות חולי לב או לסבול מסטרס ועם מדיטציה נכונה שתתרגלו עוד ועוד  – החיים ייראו לכם אחרים לגמרי.

איפה כדאי ללמוד את השיטה?

כמובן שמדיטציה בשיטת מיינדפולנס ניתן ללמוד היום בלא מעט מקומות אך האמת היא שלא בכל מקום תוכלו ליהנות מהטוב ביותר שיש. חשוב שתהיה לכם כימיה עם מי שילמד אתכם את השיטה אך חשוב לא פחות – לבחור במקום שנגיש עבורכם. מדיטציית מיינדפולנס זה משהו שצריך להשתלב בצורה טבעית בחיים ולא לדרוש מכם לבזבז זמן יקר או לארגן את הלו"ז שלכם אחרת. לכן חשוב שתשימו לב גם לנושאים הפרקטיים הללו כי אחרת הלימודים כאן לא יהיו נוחים. ללמוד לעשות מדיטציה זה הדבר הפשוט ביותר שיש, כי המהות היא להתבונן, אך מדהים לראות עד כמה הפעולה הפשוטה הזאת עלולה להיות מורכבת אצל רבים מאיתנו. לכן כדאי שתתחילו להשקיע בנושא עוד היום כי זה ישפר את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית ביותר.

פרסום באתר: