איכות חיים כללי

מדוע עידו גרינבלום הוא הבחירה הטבעית לראשות המועצה בטבעון?

עידו גרינבלום

אם גם אתם חיים בטבעון אתם בוודאי מודעים היטב לכך שממש עוד מעט, בחודש אוקטובר, תתקיימנה גם בטבעון הבחירות לראשות המועצה. לא קל לקבל החלטה חשובה כל כך כמו – למי להצביע? ואין ספק שהשנה יש הרבה יותר מועמדים מעניינים שיוכלו להתאים לכם. לכן, אם גם אתם מתלבטים וכבר לא יודעים לבחור בין כל האפשרויות הקיימות, כדאי שתדעו שעידו גרינבלום הוא האדם שיכול להתאים לכם. עידו גרינבלום הוא תושב טבעון, בן 32 ובעברו לא מעט תפקידים ניהוליים, כולל בצבא, כך שאיתו אתם יכולים להרגיש שיש לכם על מי לסמוך.

מה עידו גרינבלום יעשה למען טבעון של כולנו?

מעידו גרינבלום אתם יכולים לצפות ללא מעט דברים טובים ושינויים חיוביים שיקרו באזור טבעון, כמו לדוגמא:

  • העובדה שהוא יבסס את ההתנגדות לשדה התעופה
  • ימנף את הספורט באזור
  • יעשה הכול כדי למנף את התעשייה
  • ימנף את העזרה לאזרחים הוותיקים ועוד

עידו גרינבלום החליט להציג את עצמו בתור מועמד לראשות המועצה בטבעון מתוך אהבה גדולה לאזור ומתוך ההבנה לגבי החשיבות של המקום. לכן, אם גם אתם חולקים את ההרגשה שהמקום הזה חייב לשמור על הייחודיות שלו ויכול אף להשתפר, אין ספק שעידו גרינבלום הוא האדם שלו כדאי לכם להצביע.

מדוע כדאי לצאת, להשקיע ולהצביע?

כולנו מכירים אנשים שטוענים שהם לא יכלו להצביע בבחירתו, כי במילא הכול "מכור" והכול "הוחלט מראש". עם זאת, חשוב לדעת שבפועל זה לא כך, ומה שקובע זה מה שכל אחד מאיתנו עושה בקלפי. יתרה מכך, במדינה דמוקרטית זו כמעט הדרך היחידה שלנו להביע את דעתנו בצורה ברורה ולהשפיע על עתידנו, אז למה שתוותרו על הכבוד הזה? ימי בחירות אלה הם ימי חגיגה לדמוקרטיה ומגיע גם לכם להגיע, להצביע לאדם כמו עידו גרינבלום ולהשתתף בחגיגה החשובה הזאת. ההצבעה לא תיקח לכם יותר מכמה דקות ואתם תראו שאח"כ, כאשר המועמד שלכם ייבחר, תרגישו שיש לכם חלק בשינוי שנוצר ומתהווה בטבעון המקסימה של כולנו.

פרסום באתר: