אירועים ומסיבות כללי

אישורי הגעה לאירועים – מי מגיע?

אישורי הגעה לאירועים

אחד הדברים שבונים או מפילים אירוע זה המוזמנים. בדרך כלל נחגגים אירועים אישיים כמו חתונה, בר מצווה, בריתות ועוד באמצע השבוע, כאשר חלקם של האורחים מגיעים ישר מהעבודה, ואולי מביתם הקרוב או הרחוק והרבה פעמים יש כאלה שלא יכולים להגיע מכל מיני סיבות. עבור בעלי השמחה המידע הזה שווה הרבה מאוד כסף, כי מאחורי כל אורח שמוזמן יש כיסא ומנות שעולות כסף, והידיעה מי מגיע ומי לא, חשובה מאוד גם לתכנון האירוע אבל גם לתכנון התקציב הדרוש בהתאם למספר המוזמנים. כדי חלילה לא להפסיד כסף בהזמנה של יותר מדי מנות, או יותר מדי שולחנות, בכל אירוע היום משתמשים במערכת אישורי הגעה לאירועים  ובלי זה שום אירוע לא מתחיל.

חתונה עולה הרבה כסף – איך חוסכים?

יש היום חתונות קטנות, אבל יש גם חתונות שהם בקנה מידה של פסטיבלים כולל כל מה שהופך את החתונה הזו לאירוע תזזיתי סוער, עמוס בגימיקים והפתעות, קבלות פנים של ליצנים, מיצגים, פסנתר כנף לבן, ביתן שזירת פרחים,  מנות אוכל גורמה, קינוחים שלא מהעולם הזה וכל זה עולה הרבה הרבה כסף. החתן והכלה יש לציין, עסוקים עד החתונה בתכנון שלה, ובלוק שלהם, והם חייבים לגייס מישהו חיצוני שיעזור להם להבין כמה מוזמנים באמת מגיעים לאירוע שלהם, כי כל אורח זה עניין של כסף והוצאה כספית נכבדה. אם בעבר נהגו נציגים של בני הזוג להתקשר לאורחים ולוודא מי מהם מגיע, היום זה נעשה בצורה טכנולוגית עם מערכת משוכללת של אישורי הגעה לאירועים, שלא רק מוודאת הגעה, אלא גם מנווטת את האורחים ביום האירוע וגם מזכירה להם את התאריך. המערכת הזו היא כמו המזכירה האישית והחכמה של כל אירוע.

למה חייבים לדעת מי מגיע לבר מצווה?

תארו לעצמכם שאתם עורכים בר מצווה לבן היקר שלכם, ומזמינים את כל המשפחה, שחלקה גם עומדת להגיע מרחוק, ואתם כבר הזמנתם אולם או גן אירועים ואולי איזו מסעדה טובה, אבל הנתון שהכי מעניין אתכם זה מי מגיע ומי לא יכול להגיע. עם מערכת אישורי הגעה לאירועים תוכלו לדעת הכול ובלחיצת כפתור, תחסכו לעצמכם הרבה מאוד כסף וגם עוגמת נפש.