בעלי מקצוע כללי נדל"ן

דרור פינוי דירות

דרור פינוי דירות

כולנו אוהבים למלא את הדירות שלנו בחפצים ופריטים, חלקם נחוצים ואחרים מיותרים. אבל ישנם גם מצבים שבהם צריך לפנות את תכולת הדירה, ובפרט כך הדבר כשאדם נפטר או עוזב את הבית למוסד סיעודי.

במקרים אלה לא קל לבני המשפחה לפנות את הדירה. הקושי הוא גם רגשי, שהרי בכל הפריטים והחפצים, שאין בהם צורך בדירה, טמונים זיכרונות רבים והם מייצרים שלל תחושות, וגם פיזי, שכן במקרים רבים מדובר בשלל פריטים וחפצים. בנוסף, ישנם מקרים שבהם ישנן מתיחויות ישנות נושנות בין בני המשפחה, ואלה עלולות להתפרץ אם פינוי הדירה יתבצע שלא ע"י אנשי מקצוע מנוסים של חברה ותיקה ואמינה כמו דרור פינוי דירות.

כיצד נקבע ההסכם?

השלב הראשון במסגרת פינוי דירות הוא הערכה של שווי הפריטים השונים (בין אם בנפרד ובין אם כמכלול).

על סמך הערכה זו יכול האדם שרוצה לפנות את תכולת הדירה לבחור בדרך שבה יממן את הפינוי ואת הכנת הדירה לשימוש הבא שלה: אם ישנם פריטים בעלי שווי כספי, החברה לפינוי דירות תקבל אותם לרשותה וזה יהיה בעצם שכרה, וכמובן שאם מדובר על פריטים רבים הרי שחברת דרור פינוי דירות תשלם לכם עבור פינוי התכולה.

אופציה אחרת היא השארת הפריטים בעלי הערך ברשות בעלי הדירה, שישלמו עברו פינוי התכולה המיותרת בהתאם לכמות העבודה הנדרשת, ובכל מקרה מדובר במחיר הוגן עבור העבודה הלא פשוטה.

מדוע כדאי לעבוד עם דרור פינוי דירות?

לכאורה פינוי תכולת דירות הוא עבודה פשוטה והבחירה בין החברות השונות המציעות שירות זה היא על סמך מחיר בלבד – אבל לא כך הדבר.

ראשית, חשובה האמינות של החברה, שהרי אתם לא רוצים לקבל הצעת מחיר אחת ואז באמצע העבודה לגלות שהחברה חוזרת בה מהסיכומים ובכך גורמת לכם נזק שעלול להיות משמעותי (אם למשל כבר התחייבתם בפני שוכרים שיוכלו להיכנס לנכס).

שנית, חשוב הביטוח של העובדים בפינוי – אם אחד מהם נפגע תוך כדי פינוי התכולה, והוא אינו מבוטח, האחריות עלולה ליפול על בעלי הדירה!

מרכיב שלישי הוא פינוי הפריטים לאתרי פסולת מורשים. חברת דרור פינוי דירות מתחייבת לפנות את כל התכולה אך ורק לאתרי פסולת רשמיים, כשפריטים שאפשר למסור לתרומה נמסרים לתרומה וחפצים שניתן למחזר מועברים לאתרי מחזור מתאימים.

פרסום באתר: