בעלי מקצוע כללי צרכנות

תיקון סלולרי בבית הלקוח – הדרך הנוחה והקלה

אנחנו לא יכולים לחיות בלי המכשירים הניידים שלנו, החיים שלנו כמעט ונמצאים בתוכם; תמונות וזכרונות, שירים, אפליקציות שקשורות לפעולות יומיומיות שעלינו לבצע כגון חשבון הבנק שלנו, משלוחים מהסופר, אפילו קופת החולים. תיקון סלולרי בבית הלקוח הינו שירות שאמנם לא כל מעבדת מובייל תעניק לכם, אבל אלו שכן – יעשות זאת על הצד הטוב ביותר ויפתחו בפניכם עולם שלם של נוחות ושירות מעולה. 

יתרונות של תיקון סלולרי בבית הלקוח

נשמע לכם מוזר? לגיטימי, הרי עד היום לא היה קיים שירות כזה. ובכל זאת, אנחנו ממליצים לפתוח את הראש ליתרונות הנפלאים שיש לשירות הנהדר הזה:

  • בלי מאמץ – הרי ביננו, אין לכם באמת חשק לצאת לעמוד בתורים בחנויות המובייל. תיקון סלולרי בבית הלקוח חוסך מכם את המאמץ! כל שעליכם לעשות זה רק ליצור קשר, ולהזמין את הטכנאי אליכם הביתה. ישנם בתי עסק שעובדים שבעה ימים בשבוע, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שגם באמצע הטיול שתכננתם לשבת הקרובה, יהיה מי שיסייע.
  • לחסוך זמן – לא רק שאין לכם חשק לצאת מהפיג'מה ולעמוד בתורים, גם אין לכם זמן לזה; יש לכם המון עבודה, לו"ז עם הילדים, ובכלל תכננתם להפגש עם החבר'ה לבירה הערב. הנייד שלכם החליט לשבוק חיים בטיימינג הגרוע ביותר! ובכן, הסירו דאגה מלבכם. בזמן שאתם מתארגנים ליציאה או מכינים את הילדים לארוחת הערב, טכנאי מקצוע יגיע עד אליכם וצ'יק צ'ק יחזיר את הנייד שלכם לתפקוד.
  • עונים על צורך – הסיבה שבגללה לא היה קיים שירות כזה טמונה בעובדה שפשוט לא היה בו צורך. הרי רק בשנים האחרונות החלו המכשירים הניידים לתפוס חלק כל כך מרכזי בחיינו. בעולם בו לכל אדם יש מכשיר משלו, רק מתבקש שיווצר שירות אישי יותר, נגיש יותר ומהיר יותר לתיקונים וטיפולים בפלאפונים שהתקלקלו.

לחזור לעניינים במהירות הבזק

תיקון סלולרי בבית הלקוח הוא הדרך שלכם לחזור לעניינים במהירות! הנייד נפל לאסלה? המסך נכבה פתאום? הטאצ' לא מגיב לכם? כל שעליכם לעשות זה רק ליצור קשר עם החברה (ניתן לעשות זאת דרך אתר האינטרנט במידה והנייד לא מאפשר זאת) ולהזמין אליכם טכנאי מקצועי. 

דילוג לתוכן