בריאות ורפואה

הכירו את הדור הבא של העדשות – עדשות מולטיפוקל­

יכול להיות שלאבא או לסבתא היו שני זוגות משקפיים, והם החליפו ביניהם בכל פעם, בהתאם לצורך. זוג אחד שימש אותם בזמן הקריאה, האחר כשצפו בטלוויזיה, והשילוב בין שני הזוגות היה בהחלט מסורבל. אלא שהיום התמונה הזו נראית שונה למדי, מאז נכנסו לתמונה עדשות מולטיפוקל. אם עד היום התלבטתם מה תפקידן של העדשות הללו ולמי הן מיועדות, התשובות לפניכם.

 

עדשות מולטיפוקל – טווח ראייה רחב

מי שתמרן עד היום בין שני זוגות משקפיים, כדאי שיכיר את העדשות המתקדמות והחשובות המתאימות במיוחד עבורו. בפשטות, עדשות מולטיפוקל משמשות הן לקריאה (בחלקן התחתון) והן לראייה למרחק (בחלקן העליון). בין שני חלקי העדשות המעבר הדרגתי כמובן, וכך מתקבלת תוצאה נוחה מאוד, שחוסכת את הצורך בשני מרשמים שונים למשקפיים עם עדשות שונות.

 

עדשות חסכוניות – פתרון אלגנטי

כפי שבוודאי ניתן לזהות, עדשות מולטיפוקל מספקות לנו מספר יתרונות מרכזיים, הבולט שבהם הוא המחיר. זאת משום שעם עדשות המותאמות הן לקריאה והן לראייה לרחוק, אין כל סיבה לרכוש שני זוגות משקפיים או לחשוש מפני הרגע שבו זוג אחד ייעלם או יישבר. זהו גם פתרון אלגנטי שחוסך את המעבר המסורבל בין הזוגות ומאפשר לנו להמשיך לצפות בכל מה שקורה סביבנו ללא הפרעה. חשוב להזכיר בשלב זה שגם עדשות מולטיפוקל אינן זולות, בעיקר משום שמדובר בפתרון טכנולוגי מתקדם מאוד, ובנוסף סביר שתידרש תקופת הסתגלות עם המעבר לעדשות החדשות.

 

פתרון פרקטי למרכיבי המשקפיים

היתרונות הברורים של עדשות מולטיפוקל הם בדיוק הסיבה להצלחה הגדולה שלהן, ולפופולריות של העדשות בקרב מרכיבי משקפיים בכל העולם. מוקדי הראייה המרובים בעדשה משפרים באופן משמעותי את איכות הראייה, תוך שהם חוסכים את הצורך בזוגות משקפיים שונים ואת הסרבול הנלווה אליהם. למעשה, גם המעבר מהעדשות הרגילות והמוכרות לעדשות מולטיפוקל פשוט היום יותר מאי פעם. בזכות הטכנולוגיות העדכניות ביותר ניתן להתאים את המשקפיים בקלות ולהקל על המעבר אליהן. אם כן, לא מפתיע לגלות שמיליוני אנשים בעולם משתמשים בעדשות המצוינות, שהפכו לחלק בלתי נפרד מהשגרה שלהם.

 

אצלינו באופטיקה יפעת ותוכלו לבצע שפע של בדיקות ראייה מקיפות הכוללת בדיקה לראייה דו עינית, בדיקה לאיתור פזילה סמויה, בדיקות לזיהוי אסטיגמציה ובדיקות וטיפול בקרטוקונוס. אנו קשובים ורגישים לצרכים המשתנים של כל לקוח ולקוח ועושים כמיטב יכולתנו על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו את השירות האיכותי והטוב ביותר. תוכלו להזמין תור לקליניקה של אופטיקה יפעת בטלפון מספר: 052-8212615 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://opticaifat.co.il/.

דילוג לתוכן