בעלי מקצוע בריאות ורפואה כללי

רופא עד הבית – השירות החשוב ביותר לבריאות המשפחה 

תקופת החורף מסמנת אצל משפחות רבות השבתה כמעט מלאה של כל הפעילויות, במיוחד אם אתם הורים לילדים צעירים. זאת, בשל העובדה כי מחלות החורף מחלישות בצורה משמעותית את הילדים הצעירים, ואתם רצים בין רופאים כל הזמן על מנת לעזור להם להתמודד עם החום, הנזלת והשיעולים. שירות חדש של רופא עד הבית, יכול לשפר בצורה משמעותית את איכות החיים של משפחות צעירות, כמו גם חולים אחרים באוכלוסייה הכללית. זאת בשל העובדה שאתם יכולים להזמין איש מקצוע שיגיע עד לבית לטפל בכם, בתנאים שנוחים לחולה ולכם.

מתי מומלץ להשתמש בשירות רופא עד הבית?

מלבד משפחות צעירות, שירות רופא עד הבית יכול לשרת גם:

  • אנשים מבוגרים – הקושי להתנייד בצורה עצמאית אצל אנשים מבוגרים, כמו גם תחושת הבלבול והבעיות הקוגניטיביות המתעצמות, יכולות להפוך כל יציאה אל משרד הרופא לסכנת חיים של ממש. ולכן רופא עד הבית הוא שירות מבוקש בקרב אוכלוסיות מבוגרות.
  • מחלות מדבקות – אנשים אשר סובלים ממחלות מדבקות ויכולים להוות סכנה ממשית לסביבתם, נדרשים להסתגר בביתם ולמזערת את החשיפה לאחרים. יחד עם זאת, הם עדיין צריכים לראות רופא ולקבל את הטיפול המתאים להם.
  • חולים עם מערכת חיסונית מחולשת – מן העבר השני, אם אתם אנשים עם מערכת חיסונית חלשה, אתם לא רוצים לקחת סיכונים מיותרים ולכן מעדיפים להישאר בבית ולהזמין רופא עד הבית  שיטפל בכם.

השירות הטוב ביותר בשבילכם

רגע לפני שאתם מזמינים שירות  רופא עד הבית, אתם נדרשים להבין מה הם הצרכים הרפואיים שלכם. ככל ותוכלו לדייק את מהות הבעיה, כך תבינו אם השירות יצליח לענות על הבעיה שלכם. את פירוט השירותים ניתן לראות בתוך כתב שירות אשר מוצג ללקוחות באתר החברה. הזמנת הרופא על בסיס כתב השירות תצמצם בצורה משמעותית את הסיבוכים לבעיה הרפואית שלכם ותאפשר לכם לקבל את השירות הנתאים ביותר על ידי הרפוא המקצועי ביותר. במרחק שיחת טלפון אחת, אתם יכולים לקבל את שירות הרפואה הכי טוב לצרכים שלכם, ישירות לדלת הבית.

דילוג לתוכן