בעלי מקצוע יחסים

חברות קבורה ואתרי הנצחה מומלצים

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר משפחות מבינות כי בחירה בשירותי הקבורה הממשלתיים לא מתאימה להם, וכיצד משפחות רבות חשות כי הן צריכות להעניק ליקירים שלהם כבוד רב יותר בכך שיבחרו חברת קבורה פרטית או אתר הנצחה מקצועי בו יישמרו את זכרו של הנפטר כמה שרק אפשר ויעניקו לו כבוד אחרון כראוי לו.

אם גם אתם מחפשים חברת קבורה פרטית מקצועית, או אתר הנצחה איכותי, קראו את המאמר עד תומו ותקבלו המלצות חמות במיוחד אשר יעזרו לכם להנציח את זכרו של הנפטר בדיוק כפי שאתם רוצים.

חברת קבורה

aleyshalechet חברות קבורה הינו אתר של חברת "עלי שלכת", חברה אשר מציעה אלטרנטיבה לשירותי הקבורה המוכרים, וכן מציעה מגוון רחב של שירותים לבני המשפחות של הנפטרים. החברה מציעה מגוון רחב של טקסי קבורה אזרחיים כאשר היא דואגת לכל סידורי הקבורה הנדרשים, עוזרת לכם בתכנון הטקס בהתאמה לדרישות שלכם ולרצונות של הנפטר ודואגת לכל העניינים הטכניים כך שלא תגיעו למצב בו באחד הימים הקשים ביותר בחיים שלכם אתם עסוקים יותר בפרטים טכניים מאשר בעצב האישי שלכם.

בנוסף, ניתן לבצע הזמנה של מצבות דרך האתר ולשמור על קשר עם החברה לכל צורך עתידי שמתעורר אצלכם, והיא תוכל לסייע בכל.

החברה מעניקה שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ותוכלו לשלוח אליה פניה דרך האתר או לחייג למוקד 1-800-333-188.

pmemorials אתר הנצחה

כאשר ביקשו ממנו לתת המלצה על אתר הנצחה איכותי, pmemorials אתר הנצחה הוא הראשון שעלה במחשבה שלנו. pmemorials אתר הנצחה הינו אתר אשר מאפשר לכם לשמר את הזיכרון מהאנשים היקרים ביותר לכם, ולהנציח אותם לעולמי עד באתר ניתן לפרסן מודעות הנצחה וכן דרכו להקים אתר הנצחה אשר יכלול מידע על הנפטר, תמונות, סיפורים וכל דבר אחר שתרצו לשמור ולהנציח עבור הדורות הבאים.

בנוסף, עבור חברות וארגונים האתר מציע אפשרות להקים אזור הנצחה בו יהיה ניתן להנציח את העובדים וכך לשמר את הזכר שלהם, ואת ההוקרה ממקום העבודה שלהם, לתמיד.

פרסום באתר: