כלכלה ועסקים כללי

מה הוא אתר הר הביטוח ומה חשיבותו?

כל אחד ואחת מאיתנו, מחזיק בשורה ארוכה של ביטוחים, מסוגים שונים ולצרכים שונים, לאורך שנות חייו. החל מביטוחים פנסיוניים וכל הביטוחים לכלי הרכב ולבית המגורים, תשלומים על ביטוחים מסוגים שונים יכולים להיות תשלומים יקרים מאוד שמשפיעים על ניהול אורח חיים של המשפחה לאורך שנים. בשביל להבטיח שאתם שומרים על איזון בין כל הצרכים ובין ההוצאות על ביטוחים, אפשר לבצע חיפוש באתר הר הביטוח, אשר מציג את כל המידע בנוגע לביטוחים שקיימים ברשותכם בצורה ברורה, ומאפשר לכם לקחת החלטות מקצועיות ואמינות.

שלושה דברים שאתם רוצים לדעת על אתר הר הביטוח

אתר הר הביטוח מאפשר לכם לקחת אחריות על תהליך העבודה אל מול חברות הביטוח בשלוש רמות:

  1. היכרות עם הקייםכל הביטוחים שעומדים לרשותכם כיום, בכל אחת מחברות הביטוח שפועלות מדינת ישראל, מוצגים בתוך אתר הר הביטוח ברגע שאתם מבצעים חיפוש על פי פרטים מזהים אישיים.
  2. טיפול בעלויותניתן להבין מהן העלויות שאתם משלמים על כל סוג של ביטוח, לבצע השוואת מחירי ביטוח שונים ולמצוא את המחירים האופטימלי ביותר לצרכים האישיים שלכם.
  3. בחינת כיסויים במקום לשלם על מחירי ביטוח גבוהים מבלי להבין מה אתם מקבלים, ניתן ליצור השוואה בין כיסויים שונים, ולגלות מה היא התמורה הטובה ביותר לתשלומי הביטוח בעת צרה.

אל תשלמו על כפל ביטוחי – אין שום סיבה לכך

אחת השגיאות הכי קלאסיות בעולם הביטוח, היא המחשבה שאם תשלמו על כפל ביטוחים, תוכלו לקבל תמורה כפולה ביום צרה. על פי רוב, הנחת עבודה זו גורמת לישראלים רבים לשלם אלפי שקלים מדי שנה, על שירותים שהם פשוט לא יכולים לממש בזמן אמת. ולכן, כדאי לכם להסתייע בשירותים של אתר הר הביטוח על מנת להימנע מתשלום כפל ביטוחי, ולבצע השוואת מחירי ביטוח, כדי לקחת את ההחלטות שמתאימות ביותר למשפחה שלכם ולמצב הבריאותי והאישי בו אתם נמצאים בעת הזו. התוצאות יאפשרו לכם לשמור על ההכנסות המשפחתיות באיזון, ובעת הצורך לקבל כיסוי ביטוחי הולם לצרכים.

תגיות
דילוג לתוכן