כלכלה ועסקים כללי פנאי ובידור תרבות

בית דפוס בחיפה

בית דפוס בחיפה

אמנם אנחנו חיים בעידן שמוגדר כ"דיגיטלי", ובהתאם יותר ויותר טקסטים נקראים על ידינו בפורמט החדש יחסית של פיקסלים, על גבי מסך כזה או אחר, אבל גם בימינו עדיין נדרשים שירותיהם של בתי דפוס בחיפה ובמקומות נוספים כמובן, שכן מדי יום מודפסים בהם ספרים, חוברות, קטלוגים, פלאיירים, פנקסי חשבוניות, כרטיסי ביקור, מעטפות ממותגות ועוד פריטים שאין להם תחליף דיגיטלי נאות ועל כן כדי להביא אותם לעולם יש לפנות אל בית דפוס בחיפה.

איך שרד הדפוס גם את המהפכה הדיגיטלית?

מהפכת הדפוס, שהתרחשה במאה החמש עשרה, נחשבת לאחת התמורות הדרמטיות ביותר בעולם ולכזו ששינתה בצורה משמעותית במיוחד את המין האנושי. חשוב לציין שכבר במאה ה-7 היו בתי דפוס (לא בחיפה, אבל בהחלט ברחבי העולם), ובכל זאת מהפכת הדפוס, שהקרדיט עליה ניתן ליוהן גוטנבורג, מיוחסת למאה ה-15 שכן רק אז הצליח התעשיין הגרמני המוכשר ליצור מכונות דפוס שמאפשרות הדפסת עותקים רבים של ספרים במחיר שאפשר לעמוד בו.

מרגע שניתן היה להדפיס אותם בכמויות מסחריות ובייצור המוני, הפכו הספרים ממוצר שמיועד לבני אצולה בלבד לכזה שכל האוכלוסייה יכולה ליהנות ממנו. התוצאה: שיעור האנאלפבתים צנח דרמטית ובאופן כללי רמת ההשכלה עלתה פלאים, וכמובן שצצו עוד ועוד בתי דפוס בכל רחבי העולם.

מה מדפיס בית דפוס בחיפה?

המוצר העיקרי שמודפס על ידי בית דפוס בחיפה הוא ספרים – ספרי עיון, ספרי קריאה, ספרי לימוד, ספרי ילדים וכל ספר אחר שתעלו על דעתכם. מוצרים נוספים שיוצאים ממכונות הדפוס, שבאופן טבעי הינן משוכללות הרבה יותר מאלה שייצר יוהן גוטנבורג, ובפרט הן מהירות מאוד וגם חסכוניות כך שעלות ההדפסה הלכה וצנחה עם השנים, הם קומוניקטים, כרטיסי ביקור, פלאיירים, פנקסי חשבוניות, מדבקות וישנם עוד מוצרים.

שירותים נוספים של בתי דפוס

בנוסף לשירות הבסיסי, הדפסה, מציע לנו בית דפוס בחיפה גם שירותים נוספים ובראשם עיצוב גרפי, כך שהמוצר שנקבל יהיה לא רק באיכות הטכנית הגבוהה ביותר אלא גם משובח מבחינה תוכנית (והרי לא ניתן להפריד בין המימד הטקסטואלי של הספרים, כרטיסי הביקור, המעטפות הממותגות וכו' לבין המימד הוויזואלי שלהם).

פרסום באתר: