כללי

קל לשווק כל השנה עם הדפסת לוח שנה

הדפסת לוח שנה

שיווק נכון נשען על פעולה אחת בלבד – הטבעת שם (או לוגו) העסק שלכם בתת-המודע והמודע של הלקוח הפוטנציאלי שלכם, ועם הדפסת לוח שנה ייחודי אם דואגים מראש שהלקוח שלכם יהיה חשוף ללוגו ולשם שלכם כל השנה.

מחקרים הראו והוכיחו פעם אחרי פעם כי צרכנים שנחשפים שוב ושוב ללוגו ולשם, ובעצם למיתוג של חברה זו או אחרת יינטו לבחור בה לעומת המתחרים, כאשר הם זקוקים למוצר או לשירות שהיא מציעה. יותר מזה, אפילו אם לא רכשו את המוצר או השירות, אותם צרכנים שנחשפו שוב ושוב ללוגו ולשם של העסק שלכם יינטו להמליץ עליו לאחרים כשהם שומעים שהאחרים מחפשים אחר השירות או המוצר שלך – אז חשיפה עובדת, והדפסת לוח שנה מקורי זו חשיפה מתמדת.

3 יתרונות של הדפסת לוח שנה למיתוג

  1. חשיפה יומיומית – לוח שנה הוא דבר שמונח או תלוי ממש מול העיניים של הלקוח, אז אתם חושפים אותו יום אחר יום לעסק שלכם
  2. עלות נמוכה – אתם מקבלים חשיפה מקסימאלית בעלות מזערית, שכן טכנולוגיית הדפוס בהתאמה אישית בימינו מגיעה במחירים נגישים מאוד.
  3. ייחודיות – תוכלו לייצר מיתוג ייחודי ויוצא דופן בקלות רבה, ולמנף כמה שיותר מיתוג דרך הדפסה של מראות שונים לכל חודש בשנה

אל תתפשרו על מיתוג העסק שלכם, והשקיעו בלקוחות שלכם כדי שאלו ישקיעו בכם בחזרה. מתנה כל-כך פשוטה ומדויקת יכולה להשפיע לא מעט על המכירות לאורך זמן, ועם לוח שנה מודפס מדובר בזרם לקוחות לאורך כל השנה.

הדפסת לוחות שנה בהתאם ללקוח

מיתוג זו אומנות, ואתם רוצים לוודא לא רק שהדפסתם לוח שנה, ולא רק שהוא לטעמכם, אלא שהוא פוגע בול בטעם של הלקוחות שלכם, כדי שהקהל הפוטנציאלי ייחשף למסר המתאים ביותר, לצבעים המתאימים ביותר, ולאימג'ים הנכונים לו, בכדי לעורר את התגובה הרצויה.

כל שוק וכל קהל יעד מגיעים עם סט אמונות ורצונות שונים, וכל יועץ עסקי יודע להגיד לכם שאתם חייבים להכיר את הקהל שלכם, לדעת מי הם, איך הם חושבים, מה הצרכים שלהם, מה הרצונות שלהם, מה התשוקות שלהם. כך תוכלו להתאים את העיצוב של לוח השנה בהדפסה מדויקת ללקוח.

דילוג לתוכן