בריאות ורפואה כללי

ניסויים בבע"ח – זה עדיין קורה?

ניסויים בבע"ח

ישנם לא מעט ניסויים בבעלי חיים שעושים אך ורק כדי לבחון אפקטיביות של תרופות ותכשירים שונים בעולם הקוסמטיקה. במקרים רבים אין מדובר במשהו שיש בו צורך באופן אבסולוטי, ואין ספק שזה גורם סבל רב לבעלי החיים, כזה שפשוט אפשר למנוע בקלות רבה.

עליכם להביא בחשבון כל צעד שלכם ולזכור שאם אתם נמצאים בסיטואציה שבה אתם כבר שואפים לקנות מוצר שאולי עשו בו ניסויים בעלי חיים, אז תוכלו לדעת בדיוק את האמת על ידי קריאת המידע שנמצא בגב המוצר. זה יוכל לעזור לכם להחליט האם זה מוצר שתרצו לעשות בו שימוש או לא.

שומרים על זכויות בעלי החיים

בעלי חיים לא יכולים להשמיע את הקול שלהם כפי שבני אדם מסוגלים, ואין הדבר אומר שהם צריכים להמשיך לסבול כפי שקורה כעת. אנו בני האדם צריכים להביא לשינוי ולמנוע ככל שניתן ניסויים לא הכרחיים בבעלי חיים. כמובן שכל שנדרש מכם זה לשים לב למקום הספציפי שממנו אתם מחליטים להזמין את המוצרים שלכם.

תבדקו היטב אילו סוג של מוצרים אתם בוחרים להזמין ועד כמה אתם נאמנים לאג'נדה שלכם והשינוי שהייתם רוצים לראות בחיים שלכם בסופו של דבר. אתם רק צריכים להילחם על הדברים שאתם מאמינים בהם ולעשות כל מה שאתם יכולים בכדי לשפר את הסביבה שלכם בכל המובנים.

ניסויים בבע"ח – יש מה לעשות

אתם צריכים להבין שכאשר מדובר על ניסויים בבע"ח, אז יש מה לעשות בנידון. ישנם ארגונים רבים שעוסקים בזכויות לבעלי חיים, ואין ספק כי המודעות רק גוברת בשנים האחרונות. כך שעליכם לשים דגש על הצעדים שלכם ולנסות להיות כמה שיותר אקטיביים עם הדרך שבה אתם מחליטים לפעול.

תעשו מאמץ מרבי על מנת לראות את השינוי שאתם מייחלים לו ולהפוך את הניסויים בבעלי חיים לפחות נפוצים. זה משהו שכל אחד מאתנו יכול להשפיע עליו, ואתם רק צריכים להפגין מספיק רצון על מנת שתוכלו לראות את השינוי שאתם בוודאי מייחלים לו בסופו של יום, ולהצליח בכל המובנים בסופו של דבר.

דילוג לתוכן