כללי לימודים

הרשמה לקורס פסיכומטרי – המקפצה לאקדמיה

הרשמה לקורס פסיכומטרי

אחד האתגרים הגדולים העומדים בפניו של אדם שמחליט לעשות תואר ראשון, הוא מעבר הבחינה הפסיכומטרית. הרשמה לקורס פסיכומטרי היא הצעד הראשון שעליכם לבצע בתהליך האינטנסיבי של כניסה לאקדמיה. מטרת הקורס היא ליצור סביבת למידה אידיאלית שתכין את התלמידים בצורה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר לבחינה הפסיכומטרית, לקבלת הציון המבוקש עבור כל תלמיד.

הרשמה לקורס פסיכומטרי תסייע לכם להתכונן טוב יותר

הרשמה לקורס פסיכומטרי היא ציעד שיבטיח לכם הכנה יעילה יותר לקראת הבחינה, שכן הלמידה מתקיימת בקבוצות קטנות, בליווי מדריכים מקצועיים ובהתמקדות על כל אחד מהפרקים בבחינה:

  • הפרק הכמותי – זוכרים כמה מספרים הפחידו אתכם בתקופת בית הספר? זה הזמן להתגבר על הפחד! עברו מספיק שנים, וממש בקרוב אתם תגלו שיש הבדל עצום בין ילדים בתיכון שניגשים לבחינת בגרות, ובין בוגרים שמתכננים את התואר הראשון והקריירה שלהם. זה הזמן להסיר את החלודה, לתרגל בלי סוף ולהתמודד עם המקצוע שמשאיר טעם רע בפיהם של רבים.
  • פרק האנגלית – זה ממש לא משנה אם האנגלית שלכם לא משהו או שאתם דוברים שפת אם. פרק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית ישפיע על עתידכם באקדמיה. אם ברצונכם לחסוך מעצמכם קורס (או אפילו קורסים) של השלמת השפה במהלך התואר, השקיעו בפרק זה ככל האפשר. 
  • פרק מילולי – חושבים שהעברית שלכם מעולה כי הוצאתם 100 בלשון בתיכון? חשבו שוב! הפרק המילולי במבחן יחשוף אתכם למילים וביטויים בשפה העברית שלא חשבתם שקיימים. שננו את המילים, נסו לשלב את המילים שלמדתם במשפטים ביום יום בכדי לזכור אותן טוב יותר. 

מעבר ללימודים בכיתה

הרשמה לקורס פסיכומטרי מומלצת בעיקר כשמדובר בקורסים המשלבים למידה בכיתה ובבית. כך, את החומר שתלמדו בכיתה תוכלו ליישם בבית ולהתאמן בעצמכם. חשוב מאוד ליצור לו"ז שישאיר לכם גם זמן לנוח ולהשתחרר, מכיוון שלמידה רבה מידי עלולה לפגוע ביעילות שלכם. זכרו שאמנם מדובר בתקופה אינטנסיבית ולא פשוטה, אך היא קצת כמו פלסטר – שלושה חודשים של מירוץ, וזה מאחוריכם! נשמו עמוק, הירשמו לקורס הטוב ביותר שסקר השוק שתבצעו העלה, וצאו לדרך!

דילוג לתוכן