כללי משפטים

חקירה במשטרה

מה צריך לדעת על חקירה במשטרה? 

להתמודד עם חקירה של המשטרה זה לא דבר פשוט, ובטח שלא אם מדובר על הפעם הראשונה שבה זה קורה לכם. איך הגעתם למצב הזה? מה באמת מותר לשוטרים לעשות ומה אסור? האם תוכלו להתקשר לעורך הדין שלכם? ובמה הוא באמת יוכל לעזור? כאשר מדברים על חקירה במשטרה חשוב להבין שיש משמעות לכל מילה שאתם אומרים או לא אומרים. לכן, אם אתם יכולים לפנות לעורך דין מומחה שיעזור לכם כבר בשלב הזה, חשוב מאוד לעשות זאת. אין כל טעם לעשות טעויות מחוסר ידיעה ומחוסר היכרות עם החוק, כך שהדבר הראשון שכדאי להחליט במצב כזה הוא על איזה עו"ד אתם סומכים. 

לאיזה עו"ד כדאי לפנות בנושא של חקירה במשטרה? 

ראשית, כדאי לזכור שלא תמיד כאשר אדם מוזמן לחקירה כזו או אחרת במשטרה זה אומר שהוא באמת חשוד במשהו. לעיתים מזמינים אדם לחקירה כדי לתת עדות, ואין ספק שזה שונה בתכלית. שנית, במידה ואתם כן חשודים ותוהים איך תוכלו להתמודד עם המצב, חשוב מאוד להבין שלבחירת עוה"ד יש משמעות בעניין הזה. לכן, אם אתם יכולים לפנות אל עו"ד כמה שיותר מקצועי שיכין אתכם בצורה הנכונה ביותר למעמד של חקירה במשטרה, למה שתתפשרו על פחות מזה? עוה"ד שלכם צריך להיות מנוסה, מקצועי וזמין עבורכם בכל עת, כי לא תמיד אפשר לדעת מראש מתי תתחיל החקירה. 

עו"ד עם המלצות רבות 

אתם עדיין מתלבטים לאיזה עו"ד כדאי לפנות על מנת שתוכלו לקבל סיוע בחקירה שלכם במשטרה? לא בטוחים מי הוא האדם שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות? אם כך, כדאי שתבדקו מה אומרות ההמלצות. האם מדובר על עו"ד שכבר עזר להרבה לקוחות אחרים בכל מה שקשור לנושא כמו חקירה במשטרה? והאם אנשים אחרים שכבר קיבלו ממנו שירות ועזרה יצאו מרוצים? שווה לבדוק את הנתונים האלה ולראות בידי מי תפקידו את המשימה לעזור לכם. לעוה"ד יש משקל משמעותי בהמשך ההתפתחויות ולכן יש להתייחס לבחירתו ברצינות רבה. רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם פונים אל מי שבאמת יוכל לעזור לכם. 

דילוג לתוכן