בעלי מקצוע נדל"ן צרכנות

חיפוי קירות

חיפוי קירות

אחת הדרכים הפשוטות והנוחות להעניק לחדר כזה או אחר מראה שובה לב היא חיפוי הקיר, כשמבין כל האפשרויות של חיפוי קירות מתבלטת באופן טבעי האופציה של העץ.

מבחר רחב של אפשרויות חיפוי

יתרון משמעותי אחד של חיפוי קירות בעץ הוא המגוון הרחב מאוד של האפשרויות: ישנם עצים רבים שמהם ניתן לייצר חיפויי קיר וביניהם סוגים שונים של אורן, סוגי אלון שונים, מייפל (המוכר גם בשם אדר), דובדבן ועוד, כשלכל אחד מהם גוון אחר, מרקם אחר ובהתאם גם התחושות שהוא מעורר שונות ואנחנו יכולים להתאים אותן לאנרגיות המבוקשות באותו מרחב שבו מותקן החיפוי.

בנוסף יש לנו חופש בחירה מבחינת העובי של החיפוי והסגנון שלו (כלומר האופן בו מונחים האריחים זה על זה, רוחב האריחים, אורכם שכמובן עשוי להיות קבוע או להשתנות, ועוד), וגם לכך תרומה רבה ליכולת שלנו להביא לידי ביטוי את התפישה האסתטית שלנו.

אווירה יוקרתית ואינטימית גם יחד

חיפוי עץ יוצר אווירה יוקרתית מצד אחד, ומצד שני אינטימית וחמימה, שכן עץ מטבעו משרה סביבו אנרגיות של רוך וחוסן, חיבור לסביבה ושורשיות. בנוסף, אם אתם רוצים להפוך מרחב מסוים בבית לכזה שייראה כמו צימר, ניתן לחפות בו את כל הקירות וכן את התקרה ולזכות במראה שובה לב ומיוחד.

יתרונות נוספים של חיפוי קירות בעץ

בנוסף על האסתטיקה המשובחת, חיפוי עץ לקירות מתאפיין ביתרונות פרקטיים יקרי ערך. ראשית עץ נחשב לחומר מבודד היטב מפני חום, קור ורעש, ובנוסף קל למדי לפרק את החיפוי ולהרכיב מחדש, כך שאם בעתיד תרצו לשנות את העיצוב לא תצטרכו להקדיש לכך משאבים רבים מדי.

המקומות המתאימים ביותר עבור חיפוי קירות עם אריחי אורן, דובדבן, אלון ושאר סוגי עצים הם הסלון, פינת האוכל, חדר השינה, חדר משחקים אם ישנו כזה ואם יש לכם גג אפשר גם את הקירות שלו לחפות בעץ, להוסיף פרגולה יפה ולזכות במרחב אידיאלי לבילויים מכל הסוגים.

עוד חשוב לדעת שתחזוקת חיפויים מסוג זה פשוטה ובסיסית, וגם זהו כמובן יתרון משמעותי שכדאי לקחת בחשבון.

פרסום באתר: