כללי נדל"ן

עושים חצר: פרגולות עץ, אלומיניום, דקים וגדרות

פרגולות עץ

חצר, הבית שמחוץ לבית, והחלום של מאות אלפי ישראלים, בית עם חצר מדוגמת עם פרגולות עץ, דק יפהפה, גדר מותאמת, ושלווה אמיתית. הים מחירי המבנים וההקמה בחצרות הגיעו לנקודה מיוחדת בה כל בעל בית יכול להרשות לעצמו להרים חצר מהסרטים, בלי פשרות כלל, לא על איכות החומרים, ובטח שלא על הנראות והנוחות.

אם יש לכם בית חדש עם חצר, מרפסת גדולה, או אם הגיע הזמן לחדש ולשדרג את החצר הקיימת, אל תשכחו אף אחד מהמרכיבים של החצר המושלמת, וממש עוד רגע כבר תוכלו לשבת במרחב היפה שמתחרה ראש בראש עם שאר הבית – דווקא בחוץ!

פרגולות עץ או אלומיניום?

אחת הבחירות הראשונות והחשובות בעיצוב החצר שלכם היא כמובן הפרגולה, והשאלה הגדולה – עץ או אלומיניום? שני החומרים מגיעים עם יתרונות אחרים לגמרי. קורות האלון והאורן, קורות העץ העיקריות בשימוש בשווקים הישראלים, נותנים מראה שכולם מכירים. הסיבה? הם החומרים הפופולאריים ביותר לבניית פרגולות, ואם ראיתם פרגולות בחיים, ובוודאי ראיתם לא מעט, הרי בוודאי ששמתם לב שהם החומר הנפוץ ביותר.

והנה, מתחרה חדש הגיע לזירה, האלומיניום, שמגיע עם סט יתרונות מרשים עד מאוד, ומהווה תחרות עזה ועיקשת על הזוכה החדש. ובכל זאת, רוב האנשים מעדיפים פרגולות עץ, ובעיקר בגלל המראה שלהם, מראה שתואם יותר את מרבית החצרות בישראל.

לא רק פרגולות עץ: דקים וגדרות לחצר

דקים הם עוד מוצר חיוני ומאוד פופולארי בישראל, גם הוא, כמובן מעץ. דקים בעבודת יד הם מלאכת מחשבת שדורשת חיתוך מדויק וחיבור ישר לגמרי, ובעוד שנהוג לבנות פרגולות מעץ אורן או אלון, הרי שדקים נבנים כיום כמעט רק מאורן פיני בלבד, ולו רק בגלל מחירו הזמין. ובכל זאת, שלא כמו בפרגולות, עצים רבים אחרים ניתנים לשימוש בהקמת דק, כולל איקליפטוס, אגוז, ואפילו במבוק.

גדרות עץ כבר משדרגות לגמרי את מרחב החצר שלכם, ולא רק שנותנות מענה לרוח ולאסתטיקה החיוניים כ"כ לחצר דקורטיבית, הרי שהעמידות הרבה שלהם לצד אפשרויות העיצוב הייחודיות הופכות אותן למוצר חובה לצד פרגולות עץ ודקים בעבודת יד.

דילוג לתוכן