איכות חיים כללי נדל"ן צרכנות

למה כדאי לכם להכיר את פרויקט חלום ראשון?

פרויקט חלום ראשון

ראשון לציון היא כבר מזמן לא עיירת שינה של תל אביב. העיר שהוקמה ב-1882 נהנית מתנופת פיתוח מואצת שהחלה בסוף המאה הקודמת והתעצמה מאוד בעשור האחרון. ההתפתחות באה לידי ביטוי הן בהתרחבות מערבה, הן בהתחדשות מרשימה של השכונות הוותיקות והן בהשבחה מתמדת של המפרטים הטכניים של הדירות. פרויקט חלום ראשון הוא דוגמה מצוינת לכל המגמות הנ"ל וגם לכם כדאי להכיר אותו.

מיקום מרכזי בשכונה איכותית

הפרמטר החשוב ביותר בכל עסקת נדל"ן הוא לוקיישן, ומבחינה זו "חלום ראשון" הוא פרויקט שמבטיח, ומקיים, איכות חיים גבוהה במיוחד. הוא ממוקם בשיכוני המזרח המתחדשים (שכוללים את גורדון, רקפות, צמרות, מישור הנוף ועוד), במקום מרכזי מאוד (סמוך לכביש 431 ולמחלף ראשונים וגם לתחנת הרכבת של העיר) ובה בעת גם שקט להפליא ומוקף בירוק ובפסטורליה – תחושה של כפר בלב העיר.

סטנדרט גבוה במיוחד

המפרט הטכני של 16 הדירות שמרכיבות את פרויקט הבוטיק מרשים מאוד גם הוא: כל דירה של פרויקט חלום ראשון היא בת 5 חדרים ומתאפיינת בשטח רחב ידיים, ריצוף מודרני מובחר, קיר שלם שכולו זכוכית כך שבשעות היום תיהנו מאור טבעי בשפע ובשעות הערב מנוף אורבני מרחיב נשימה, מטבח מעוצב להפליא שמחובר לסלון בצורה חכמה ובאופן כללי הקפדה מלאה על כל פרט ופרט בדירה.

לחיות כמו שתמיד חלמתם

מחירי הנדל"ן בארץ, אי אפשר להתכחש לכך, גבוהים מאוד. עשור שלם של עליות מחירים מתמשכות ומשמעותיות הובילו לכך שכיום לא קל לרכוש דירה בארץ, וזהו גם המצב בראשון לציון שכאמור התפתחה מאוד בשנים האחרונות. דווקא במציאות שכזו, כשכל דירה – כולל כאלה במיקום לא נוח ובמפרט בינוני מאוד – עולה סכום כסף גבוה, כדאי להשקיע ברכישת דירה איכותית באמת, במיקום הטוב ביותר שיש בראשון לציון ועם המפרט הטכני הכי מפנק שיש.

האפשרויות השונות של פרויקט חלום ראשון

פרויקט חלום ראשון הוא כאמור פרויקט בוטיק בן 16 דירות שמשתרעות על 5 קומות. לבחירתכם דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, וכאמור גם דירות 5 חדרים מפנקות ויפהפיות.

פרסום באתר: