אנחנו אוהבים להגדיר את העולם ככפר גלובלי, ואכן עושה רושם שהמרחקים בין המדינות השונות הצטמצמו וכיום קל יותר להגיע לכל פינה ברחבי הגלובוס.

בהתאם התרחבה מאוד גם רשימת היעדים שבהם אנחנו רוצים לבקר, ואם פעם טיול בברצלונה או באיטליה היה נחשב לשיא הריגוש הרי שכיום אנחנו מחפשים יעדים חדשים, כאלה שטרם חרשנו.

שתי דוגמאות למדינות שרוב הישראלים עדיין לא מכירים, ובוודאי לא לעומק – ושבהחלט כדאי להכיר אותן – הן טנזניה ו-וייטנאם. כדאי במיוחד לטייל בשתי מדינות אלה עם המומחים של my trip שמבטיחים מיצוי מקסימלי של הזמן וחוויה מלהיבה במיוחד.

למה כדאי להגיע עם my trip לוייטנאם?

הטיולים של מיי טריפ מבוססים על היכרות מעמיקה עם המדינה שאליה מגיעים, התעדכנות מתמדת בכל מה שקורה לאורכה ולרוחבה של אותה מדינה, והמון אהבה לתחום.

הידע הרב שנצבר בחברת my trip, ואיתו כאמור הסקרנות האינסופית, המחויבות להנאה שלכם והאהבה לעולם באים לידי ביטוי במסלולים שמתוכננים באופן אופטימלי.

זהו יתרון משמעותי בכל חופשה בחו"ל, ובפרט כך הדבר בוייטנאם, שם המבנה הייחודי של המדינה – שצורתה כצורת בננה מוארכת, והמרחקים בין צפונה של המדינה לדרומה גדולים מאוד (כ-1,800 ק"מ מפרידים בין הו צ'י מין סיטי שבדרום לבירה האנוי שבצפון) – מחייב תשומת לב רבה כדי לא לבזבז זמן יקר בהגעה ממקום למקום.

טנזניה – מפגש אמיתי עם בעלי חיים ובני אדם מרתקים

מומחיות נוספת של my trip היא כאמור טנזניה, מדינה גדולה במזרח אפריקה שמפורסמת בעיקר בשמורות הטבע רחבות הידיים שלה.

בין השאר מציעה טנזניה ביקורים בשמורת הסרנגטי הכל כך מפורסמת, בשמורת לוע הנגורונגורו ששוכנת בתוך לוע של הר געש שקרס כלפי פנים, בשמורת ימת מניארה, בימת אייסי, בשמורת טרנגירה שבה צומחים עצי הבאובב המרשימים, בשמורת ארושה שבה ניתן לפגוש קופי קולמבוס ועוד.

הידע של אנשי מיי טריפ והניסיון הרב שלהם מאפשר תכנון של טיול כך שתוכלו לפגוש כמה שיותר בעלי חיים בתנאים אופטימליים ובפרט בתקופות של המלטות. אם תרצו בכך, תוכלו לצאת עם מיי טריפ לטיול לטנזניה שכולל גם נופש מפנק במיוחד בזנזיבר, האי היפהפה שהוא חלק מטנזניה.

פרסום באתר: