צרכנות

מטבחים כפריים צבעוניים – טיפים לפני שקונים

בתוך ים הסגנונות שאפשר למצוא באופנות המשתנות של בניית מטבחים שונים, עדיין אפשר למצוא פה ושם את הגרסאות המודרניות והעליזות יותר של מטבחים כפריים. זהו סגנון שלעולם לא יפסיקו לאהוב אותו משום שכל עוד המרחב הכפרי יהיה מבוקש על ידי אנשים, ישמחו גם להתאים אליו כל עיצוב פנים של בית כזה. מטבח כפרי, עם זאת, לא חייב להישאר מאובן ולקפוא עם הזמן מבלי להתקדם ולכן אפשר גם לעצב מטבחים שכאלה בעזרת צבעים רבים. עם זאת, יש לשים לב לכמה דברים לפני שבוחרים לשלב את העיצוב העכשווי עם העיצוב המסורתי, כדי ליהנות מכך לאורך שנים.

מטבחים כפריים הם מסורתיים

בכל הכבוד לעיצוב השונה, ויש כבוד, המסורת היא אבן היסוד של מטבחים כפריים. הם מעוצבים בצורה מסוימת ומחומרים מסורתיים לא בכדי. זה אומר שהעץ הוא מלא וכבד מעט, יכול להיות מלוטש או גס מעט, אבל עשוי מעץ ובקווים שמזכירים את הפשטות של פעם. יש מעין גילופים פה ושם כדי לתת אולי נופך אישי לעיצוב הסטנדרטי, אבל בסך הכל מטבח כפרי אינו יכול להיות מתכתי. כשאתם רוצים לצבוע אותו בצבעים עליזים ודאו שאתם משתמשים בעץ שמתאים לצבעים האלה, מקבל אותם היטב ועבודת הנגרות שמציעים לכם משתלבת היטב במראה שמתקבל. הכוונה היא לא לצבוע בצבעים עליזים שייראו כאילו הם לא שייכים לחומרים שמהם אתם מזמינים את המטבח.

אבזור מודרני אבל בצבעים משלימים

היום עושים גם את האבזרים המתלווים למטבח בצבעים עליזים ושמחים, כדי שיהיו כמה שיותר מעניינים אם זהו הסגנון שאתם אוהבים. יכול להיות שיש בבית ילדים שהצבעים האלה מושכים אותם למטבח גם כדי לעזור בבישולים וגם כדי לאכול. הצבעים האלה מוסיפים המון חיים ללא ספק, אבל עדיין כדאי מאוד להקפיד על העיצוב שלהם מבחינה צורנית, שלא ייראו תלושים ולא מתאימים לקו המוביל של המטבח, וכדי שלא יהיה צבע שמתנגש בצבע ועושה קקופוניה של צבעים  בעיניים. התוצאה תהיה לא נעימה ועצבנית, ואתם לא תרצו להישאר שם כלל. מה שמשיג בדיוק ההפך מהמטרה – מטבחים כפריים נעימים שמזמינים שלבת ולהישאר כמה שיותר.

להחליט איפה יהיה צבע

מטבחים כפריים נראים לפעמים טו מאץ' אם מעמיסים עליהם צבעים שאינם שייכים למוטיבים העיקריים שלהם. זה הזמן להחליט איפה יהיה הצבע העיקרי והבסיסי ואיפה יהיו התוספות הצבעוניות. יכול להיות שהשיש יהיה צבעוני והנגרות מתונה, או הקירות ומכשירי החשמל צבעוניים ולהפך. לא יותר מדי אחרת אלה לא ממש מטבחים כפריים.

פרסום באתר: