כלכלה ועסקים כללי צרכנות

עיצובי חלון עגול למועדון

מועדון לבת מצווה במרכז? גם אתם צריכים חלון עגול קשת. חלון זה הוא פקרה פרטי של החלון העגול, אשר מעט מאד מפעלי זכוכית יודעים לייצרו בצורה מדויקת וסימטרית. העיגול של החלון יכול להיות שטוח או תלת ממד. על פי רוב, כאשר משתמשים במילה "קשתי" מתכוונים דווקא לשטוח, כלומר – חלון שהבסיס שלו ישר והחלק העליון שלו חצי מעגלי, כמו שקורה בלא מעט בתי אב ערביים בחיפה, בירושלים ובכפרים. יחד עם זאת, חלונות עגולים קיימים גם בפורמטים שאינם קשתיים, למשל חלון שהוא עגול לחלוטין, 360 מעלות, וכן, הדובדבן שבקצפת העיצובים שלנו: חלון עגול מבחינה תלת ממדית, או בעברית פשוטה יותר: חלון מזכוכית שכופפה בצרה עגולה.

האם לבחור חלון עגול קשת, חלון עגול סימטרי או חלון מכופף?

הדילמה אינה קלה, אבל הפתרון לה קל מאד. פשוט הזמינו את נציגיו של מפעל זכוכיות לבוא לבקר במועדון שלכם, ואנו נסייע לכם לאפיין מבחינה עיצובית כיצד לחדד את מראהו של המועדון כך שיתקיים מראה מוכר, שימשוך כמו מגנט עשרות לקוחות, אם לא מאות מהם במחזור עסקי. מועדון איכותי לבת-מצווה במרכז, אשר משווק את עצמו כמועדון אירועים פשוט חייב זכוכית מעוצבת כדי להטביע את חותמו העיצובי. מניסיון שלנו – גם כחלק ממפעל זכוכיות וגם כמי שביקרו לא מעט באולמות אירועים, אנו יכולים לומר לכם שיש הבדלים ענקיים בין הביקוש באולמות זכוכיתיים לאולמות בהם יש זכוכית רק בחלון. ההבדלים פשוט זועקים לשמים, ולא קשה להבין שההצלחה של המועדונים המוצלחים מבניהם נובעת מכך שיש שם זכוכיות כמעט בכל מקום: במעקה המדרגות, במעקה המרפסת, ברחבת קבלת הפנים, ועוד.

מדוע לבחור בחלון עגול?

מועדון לבת מצווה במרכז הוא מקום שהלקוחות מצפים מעצמם להיות מופתעים ממה שהם יראו בעיצוב, וביננו, אין מפתיע מכך שניתן לכופף זכוכית, ועוד בצורה מעגלית, ולהשאיר אותה שלמה. זה פשוט מנוגד לתפיסת עולמו הבסיסית והשטחית של האדם, אבל בהחלט אפשרי לביצוע. לכן, בין אם הסכמתם לקנות חלון עגול קשת, ובין אם החלטתם להשקיע עוד, ולהטמיע חלון תלת ממד מכופף, בחירה בחלון העגול מעלה את רמתו העיצובית של המתחם וגורמת ללקוחות להרים גבה בפני מה שהם רואים.

דילוג לתוכן