רכב

אביזרים לאופנועים קונים רק ברשת אופנוסנטר

אביזרים לאופנועים

מאז שנת 2002 רשת אופנוסנטר מהווה בית לרוכבי הדו גלגלי בישראל. הרשת שהחלה כחנות אחת קטנה בתל אביב, הפכה עם השנים לרשת הגדולה בישראל בכל הקשור לאביזרים וציוד לאופנועים וקטנועים. סוד ההצלחה והצמיחה של החברה בקרב קהילת הרוכבים בישראל נעוץ בשני פרמטרים עיקריים; יבוא והפצה בלעדית של מותגים מהשורה הראשונה בעולם וחזון שירות ששם את הלקוח וחווית הקניה בקדמת הבמה.  

 

One stop shop ברשת אופנוסנטר

רשת אופנוסנטר מספקת מענה כולל בכל הקשור לאביזרים וציוד לאופנועים וקטנועים מה שנקרא – You name it, we have it… 

הרשת מייבא ומפיצה  בלעדית של רשימת מותגים מרשימה, בין היתר, מותג קסדות העל AGV מותג העל היפני KABUTO, קסדות SMK, ORIGINE ומותג RED הכולל קסדות, ביגוד ואביזרים לרכיבה. מעילי הרכיבה המובילים בישראל CAT2MOTO, וכן ביגוד של המותג האיטלקי SKYPE. בעולם השטח, הרשת מפיצה את קסדות JUST1 וביגוד ומגפי שטח של STYLEMARTIN, 2W, KENNY. בנוסף, הרשת מפיצה מוצרים טכנולוגיים כמו דיבוריות לקסדה של המותגים UCLEAR  ו- TWINS, וזאת כמובן רק רשימה חלקית.

 

מותגים גדולים מביאים אחריות גדולה

כיאה ליבואן ומפיץ של המותגים המובילים העולם הדו גלגלי, רשת אופנוסנטר אביזרים לאופנועים קיבלה השראה ומיישמת חוויית קניה ושירות כמקובל ברשתות המובילות בחו"ל. הרשת מאפשרת נסיעת מבחן לכל  הקסדות והאביזרים בטרם הרכישה, ומעמידה לרשות הלקוחות מערך מתקדם של אנשי מקצוע אשר תפקידם לסייע בהתאמה אופטימלית של הציוד לצרכי הרוכב והכלי, וכן הארכת חיי המדף של המוצר באמצעות חלקי חילוף ותחזוקה שוטפת בכל אחת מנקודות המכירה, או במילים אחרות – ראש גם מוגן וגם שקט. 

לצד מותגים מובילים ושירות חסר פשרות, החברה מקפידה על מחירים תחרותיים, מתוך רצון ליצירת ערך מקסימלי ברכישת ציוד ואביזרים. לרשת מועדון חברים גדול, אשר מעניק 12% על כל רכישה באתר האנטרנט ובנקודות המכירה, צבירת נקודות על רכישה, מתנות לימי הולדת, סיילים גדולים מדי חודש, וכמובן – מחירי סוף עונה עם הנחות של עד 70% (!).

 

נגישות לכל לקוח באשר הוא

הרשת מאפשר ללקוחות בכל רחבי הארץ להנות מציוד ואיבזרים כאמור באמצעות פלטפורמות מכירה רבות ומגוונות, הכוללות רשת חנויות במיקומים שונים בגוש דן, מכירה באמצעות עשרות מפיצים בכל רחבי הארץ, וכמובן באמצעות אתר האנטרנט של החברה Ofnocenter.co.il. החברה זיהתה את הפוטנציאל הגלום ברכישת אביזרים באמצעות האנטרנט, ומשקיעה משאבים רבים באתר אנטרנט חדשני וידידותי אשר מאפשר ללקוחות ייעוץ ורכישת אביזרים, וכמובן משלוח עד לבית הלקוח.

 

אופנוסנטר צופים את פני העתיד  

במקביל להצלחת החברה בתחום האופנועים והקטנועים, הרשת אינה נחה על זרי הדפנה, ובשנת 2015 החלה פעילות גם בשוק האופניים והקורקינטים החשמליים, באמצעות הקמת חברת הבת ,אופנוסייקל (Ofnocycle.co.il), אשר נותנת מענה לשוק האופניים החשמליים והקורקינטים. לחברה בעלות על המותג TITANIUM ויבוא בלעדי למותג על האיטלקי, BENELLI. גם פה החברה מצליחה לשכפל את ההצלחה באמצעות אותם עקרונות של איכות ושירות. 

תוכלו להתרשם בעצמכם באמצעות ביקור בכל אחת מנקודות המכירה שלנו או באתר האינטרנט של רשת אופנוסנטר בכתובת: https://ofnocenter.co.il/.

נסכם ונאמר שעולם הציוד והאביזרים לרוכבי הדו גלגלי שופע בפתרונות יצירתיים ואנו רק צריכים לזהות את הצורך. לקבלת מידע, הדרכה או ייעוץ אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 0549793930 או בהודעת ווצאפ דרך אתר האינטרנט שלנו, הצוות המקצועי באופנוסנטר יענה לכם במקצועיות וסבלנות.

דילוג לתוכן