כללי רכב

מיגון לרכב

מיגון לרכב

יצאת לדרך. כל מה שתצטרך כבר נמצא בבגאז', כולל קרחונים בצידניות וסוללות למצלמה. אפשר להצטייד גם באישה שתשב לידך אבל כאן באנו לדבר על הרכב עצמו ועל מיגון לרכב, כי אתה תתמודד יפה עם כל מה שיבוא, הרכב לאו דווקא. חמוש במשקפיים ובצידנית אתה מוכן לכל אבל בוא נדבר על תנאי השטח ומה שהם עושים לרכב. הרי לא מדובר פה בכביש המוביל לפרברים בגרמניה וגם לא מדובר בשבילים לבנים מכוסי כורכר, אלא ברכבים שעלו בטעות על סלע וזהו, נשארו שם עד החילוץ, אז בוא נראה איך מגנים על הרכב במפגש שלו עם אבן גדולה חדה שנבהלה ממך וקפצה היישר אל אגן השמן.

בשבילי השטח קורה והרכב מבקש לפתח יחסים אישיים עם סלע קטן וחצוף ובתוך החיזור המופלא הזה המפגש ביניהם הופך להיות אלים משהו. אנחנו מכירים את זה מן החיים, זוכר את הבחורה ההיא בפאב ששפכה עליך את הבירה? אז זהו, רק שכאן, הסלע החצוף הזה מחטיף איזו מהלומה וחלקי המתכת של הרכב, מה לעשות, לא ממש עומדים בזה. לכן צריך מיגון לרכב. רכב ממוגן יסע בבטחה את כל הדרך, עד לפירוק הצידנית והבירות.

מיגון לרכב בהתאמה אישית

מיגון לרכב יכול להיות פלטה גדולה שמכסה את כל המכלולים שלו ואפשר גם למגן כל חלק לחוד. המכלולים שיש להגן עליהם הם אגן השמן, מיכל הדלק, תיבת ההעברה והגיר. אם בחרת במיגון לרכב שמגן על הכל יחד אז זוהי פלטה מאלומיניום, גדולה, חזקה וקלה יחסית שמכסה את כל תחתית הרכב. רכב מוגן עם פלטה כזו ירגיש בטוח לאורך כל הדרך. חשוב להקפיד שהמתקין השתמש בפלטה המיועדת לדגם הרכב שלך ולא נלקחה מרכבים אחרים. אחת כזו יכולה להתאים אבל לא תחזיק מעמד זמן רב. גם התקנה של מיגון לכל מכלול בפני עצמו היא מצויינת. בכל מקרה, אחרי שוידאת שהמיגון מתאים לרכב שלך, תבדוק שהמתקין לא ביצע ריתוך של הפלטות לרכב, שכן זה עלול פגום בהעברה שלך את הטסט. מכאן נשארה רק נסיעה בטוחה, שתחזרו בשלום.

פרסום באתר: