בעלי מקצוע כלכלה ועסקים נדל"ן

עיצוב משרדים נוחים ונאים

עיצוב משרדים

חשבתם פעם על משרד החלומות שלכם? המשרד המושלם, שמשרת אתכם בצורה הטובה ביותר, מייצר עבורכם אווירה בדיוק כפי שאתם רוצים, כאילו הוא נתפר בדיוק בשבילכם? עיצוב משרדים מקצועי יוצר חיבור, גשר בין החלום שלכם, לבין המציאות, ואף יותר.

לא רק נוחות ואווירה בשבילכם, בעיצוב משרדים מקצועי יש לקחת בחשבון את כל העובדים במשרד, את התרבות שאתם מחפשים ליצור במשרד, ואף מעבר לכך. במידה והמשרד שלכם מקבל לקוחות, כמו משרד עורכי דין לדוגמא, הרי שאתם חייבים לספק עיצוב שמייצר סטנדרט התואם את מה שאתם מציעים ואת הסכומים שאתם גובים לשירות שאתם מציעים, או במילים אחרות – עיצוב המשרד שלכם חייב להתאים ללקוחות שלכם.

איך ניגשים לעיצוב משרד מודרני?

עיצוב משרדים מקצועי הוא לא עוד שטנץ אופנתי חולף. פעם כל משרד היה חייב להיראות אותו דבר. שולחן עץ כבד ורחב למנהל או לבעל הבית, פינת בר לוויסקי יוקרתי וסיגרים, ספת עור וכיו"ב. בארה"ב עדיין ישנם שמרנים הפונים לעיצוב זה, וגם בישראל עוד תמצאו אותו פה ושם, אבל מאז עבר עולם המשרדים הרבה תהפוכות ואופנות, והרבה שינויים מעניינים.

כיום הרעיון הוא לא רק לעשות רושם, אלא לייצר נוחות, בלי ליפול להוצאות כבדות, ועם מתן מענה לצרכים של כולם. העובדים הם לא עוד משהו זניח שדעתו לא חשובה. כיום עיצוב המשרדים המודרני לוקח בחשבון את הצורך לשרת את כולם, ולייצר סביבת עבודה נוחה, הרמונית ונעימה לכולם.

תראו את גוגל למשל

גוגל היא חברת ענק בינלאומית, אך ההצלחה הגדולה לא הובילה את קברניטי החברה להפקיר את העובדים, אלא להפך. מי שביקר במשרדי גוגל, ובטח שמי שעובד שם, יוכל להעיד כי ישנה התייחסות מאוד גדולה לעיצוב המשרד לטובת העובדים. חללי העבודה, המטבחים, חללי המנוחה, ועוד מרחבים שתוכלו למצוא כמעט בבלעדיות במשרדי החברה הם סימן היכר בינלאומי לתנאים מיוחדים לעובדים.

יובל הלל מציע עיצוב משרדים בהתאמה אישית, לא רק לפי הטעם האישי, אלא לפי הצורך האישי, כדי שהמשרד שלכם יעבוד בשבילכם, בזמן שאתם עובדים בשביל ליהנות. כשהמשרד נוח, נאה ומזמין, ועונה על הצרכים של כולם, העבודה הרבה יותר אפקטיבית.

דילוג לתוכן