צרכנות

מוצרים טבעיים לפנים – קוסמטיקה טבעית

מוצרים טבעיים לפנים

במפגש עם אדם הדבר הראשון בו אנו מתבוננים הוא בפניו , מראה הפנים מלמד אותנו פרטים רבים על העומד מולנו בדרך כלל באופן לא מודע אבל משמעותי ביותר. 

מאחר וזו פעולה שכולנו עושים באופן יומיומי אנחנו גם מודעים לחשיבות שבטיפוח עור הפנים ומשקיעים זמן וכסף בתהליכי הטיפוח ובמוצרי הטיפוח.

מראה פנים נאה היה מוערך מאז ומעולם ובארצות השונות השתמשו בחומרים שונים – מינרלים וחומרים מהחי והצומח על מנת להשיג אפקט של בריאות רכות וחיוניות לעור.

כלומר בכל אזור מצאו אילו חומרים פעילים מהטבע יכולים להיות שימושים עבורם לשיפור מראה עור הפנים. 

עם השנים נצבר ידע רב בתחום וניתן לסמן חומרים טבעיים רבים שמיטיבים עם עור הפנים. 

כמה דוגמאות ידועות  שמן גזר, חמאת שיאה, שמן אובליפיחה ומינרלים כמו חימר לבן וחימר ירוק.

 

מוצרי קוסמטיקה תעשייתיים שונים ממוצרים טבעיים לפנים

רק ב- 100 השנים האחרונות התפתחה תעשיית הקוסמטיקה כפי שאנחנו מכירים היום אשר תוצריה נמצאים בכל פארם וסופר. מוצרי הטיפוח התעשייתיים מבוססים על מים בתוספת רכיבים שומנים ומגוון כימיקלים כחומרים מייצבים, חומרים משמרים, חומרי ריח סינטטיים, חומרים הפוצעים את העור ומעודדים ספיגה ועוד.

 בשנות ה-50 הקרמים האלו היו שינוי שבישר קדמה אבל עם השנים התעוררו סימני שאלה לגבי ההשפעה שלהם על העור בטווח החיים.

נמצא שרכיבים רבים הנמצאים בקרמים עלולים להגיע למחזור הדם ועלולים ליצור בעקבות שימוש לאורך השנים הפרעות שונות בתפקוד התקין של הגוף. 

לנוכח הגילויים האלו הוחלט בשנים האחרונות באירופה ואף בישראל הפסקת השימוש פרבנים -חומרים משמרים או לכל הפחות הורדת ריכוזים מותרים.

בכל שנה מגלים עוד ועוד רכיבים בתעשיית מוצרי הטיפוח שעלולים לגרום לגרוי עור או מחלות חמורות יותר 

לכן ההמלצה שלנו לחזור לידע ולחוכמה שנצברו עם השנים ולהשתמש על הער ברכיבים שניתן גם לאכול אותם ושמשמשים שנים רבות על העור של אנשים רבים.

 

לבנדר קוסמטיקה טבעית

לבנדר קוסמטיקה טבעית מייצרת מוצרי קוסמטיקה טבעיים לפנים ללא כימיקלים, מוצרים טריים ובריאים מ- 2007. אנו מאמינים שרכיבים שאינם מכילים חומרים סינטטים שנוצרו במעבדה. אלא  שימוש בחומרים המשמשים למאכל או לריפוי במקומות שונים בעולם לאורך שנים יעניקו לנו את טיפוח וההזנה הטובים לעור בטווח השנים. 

בלבנדר אנו מייצרים בעבודת יד מוקפדת בבית המלאכה שלנו בפרדס-חנה שפע של מוצרים טבעיים לפנים שאינם מכילים כימיקלים מזיקים, כולל קרמים לפנים עם רכיבים מהצומח ומינראלים אשר נותנים הזנה ולחות בהתאמה לעור הפנים ולאקלים המקומי ומגוון רחב של מוצרי טיפוח טבעיים לפנים.

 

את מוצרי לבנדר ניתן למצוא בחנויות לבנדר בנעורים 54, פרדס-חנה ובקניון ערים בכפר-סבא וכמובן באתר האינטרנט שלנו בכתובת: www.lavender.co.il עם משלוחים מהירים לכל רחבי הארץ וליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 077-2127172.

דילוג לתוכן